У місті Бурштин Івано-Франківської області випав досить незвичайний сніг, як видно на фото він темно серго кольору.

Місцеві жителі вже кілька років скаржаться на викиди Бурштинської ТЕС. Проте нещодавно ДТЕК "Енерго" заявила про успішної реконструкції енергоблоку №10 Бурштинської ТЕС вартістю 1,1 млрд грн.

"Протягом року за час реконструкції виконані поузловую заміну агрегатів і оновлені системи енергоблоку, що значно поліпшило його виробничі характеристики, а рівень викидів знижений до європейських норм завдяки установці нового електрофільтра", – йдеться в повідомленні.

Нещодавно після численних скарг мешканців на громадських слуханнях у Галичі створили робочу групу для перевірки забруднень від діяльності Бурштинської ТЕС.

Популярні новини зараз
Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК Нові умови відстрочки: які обставини більше не врятують від мобілізації ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте
Показати ще

Також місцеві жителі ініціювали створення незалежної екологічної комісії, яка проведе перевірки, дослідження і аналізи на території всіх населених пунктів, де спостерігалися подібні опади.

Як повідомляв портал "Знай.uа" довгоочікуване потепління і подобу весни прийде до українців 3 березня, а до цього доведеться перечекати морози, які почнуться з п'ятниці, 23 лютого.