Відео з надзвуковим стратегічним бомбардувальником-ракетоносцем Ту-160м2, який викотили 16 листопада на льотно-випробувальну станцію Казанського авіаційного заводу імені Горбунова, розсмішило користувачів соцмереж.

Справа в тому, що бомбардувальник назвали новим, хоча йому щонайменше 40 років.

Відео розмістив в Twitter журналіст з кремлівського пулу Дмитро Смирнов та підписав:
"Поїхали: Новий надзвуковий стратегічний бомбардувальник-ракетоносець Ту-160м2 виїжджає з цеху."

Насправді ж ракетоносець Ту-160 був створений в середині 1970-х років, а не в 2017 році.

Так, в коментарях під публікацією один з користувачів, зазначив, що бомбардувальнику - 40 років, і він не може бути новим.

"Коли я навчався в Харківському авіаційному інституті (кінець 1970-х), ТУ-160 ВЖЕ літати! І нехай навіть це глибоко модернізована машина, але, господи, їй же 40 років!", - написав блогер.

"Ну який же він новий? Скільки додаткових букв і циферок не домальовуй, це літак 70-х років минулого століття", - зазначив інший користувач.

"Новий? В якому місці? Літера "М"- модернізований. На старий каркас поставили кілька нових електронних залозок. І навіщо знизу фарбувати в зелений ??? ps Хоча для стратега і зверху зелений ні до чого",

Популярні новини зараз
Початок Русального тижня-2023: чому 5 червня не можна виходити в поле і як врятуватися від привороту Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

"Чергова Армата, теж з фанери зроблена ", - відзначили користувачі соціальнмережі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", раніше в мережі висміяли фото ватажка фейкової "ДНР" Олександра Захарченка з дітьми.