Українські військові продовжують тішити успіхами не тільки своїх співвітчизників, а й показувати всьому світу, що здатні не просто відбити ворожу атаку, а постійно перебувати у стані бойової готовності.

Найкращі, бо із досвідом

Нещодавно на сторінці сторінці 56-ї окремої мотопіхотної бригади в Facebook з'явилися яскраві знімки з підготовчого процесу наших бійців в полігонних умовах.

"Полігонний вихід - це хороша можливість на практиці відточити свою майстерність. Протягом декількох місяців обмінювалися досвідом, закріпили отримані тактичні навички, підтягнули морально-психологічний стан і фізичну витривалість", - йдеться в коментарі до фото.

Популярні новини зараз
Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор"
Показати ще

Історія бригади

56-та окрема мотопіхотна брига́да (56 ОМПБр, в/ч А0989, пп В2095) — мотопіхотна бригада у складі Збройних сил України (місто Маріуполь, Донецька область). 23 лютого 2015 року згідно зі спільною директивою Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 08 грудня 2014 року у м. Дніпропетровську. В квітні — травні 2015 року до складу бригади було введено 21-й, 23-й та 37-й окремі мотопіхотні батальйони, які в цей час виконували бойові завдання у секторі "М".

Два роки тому бригада отримала пункт постійної дислокації у місті Маріуполь. 10 липня 2015 року формування у повному складі було виведено із сектору "М" на 239 загальновійськовий полігон (смт Черкаське Дніпропетровської області) для доукомплектування та проведення бойового залагодження.

29 серпня 2015 року бригаду повернуто до сектору "М" для залучення та безпосередньої участі в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Дивіться: все про ОСС та військові навчання Combined Resolve X

Як повідомляв портал "Знай.ua", поблизу міста Хохенфельц (ФРН) на одному із полігонів розпочалася активна фаза міжнародних військових навчань Combined Resolve X, до складу яких увійшов зведений підрозділ від Збройних Сил України. В основі групи - багатонаціональний батальйон під командуванням представників ЗС США. Окрім американців, серед наших союзників латвійці, румуни та словенці.