Нову модель бойової машини піхоти для українського війська розробляє команда конструкторів бюро імені Морозова.

Уже до кінця поточного року там сподіваються створити дослідний зразок, який армійці зможуть випробувати. Про це в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" заявив вчений секретар держкомпанії Андрій Богач.

За його словами, переважна частина технічних рішень, що будуть застосовані, – нові та оригінальні.

"По більшості параметрів і характеристик машина буде краща, ніж БМП-1 і БМП-2", - запевнив Богач.

Цей проект є спільним з Міністерством оборони України.

Популярні новини зараз
В Україні підвищили ціни на комуналку: які послуги подорожчали Пенсії та виплати зросли: хто в Україні отримає більше грошей у 2026 році Мобілізація у квітні: кого посилено штрафуватимуть ТЦК Штрафи за газовий котел: коли можуть покарати
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", спеціалісти КБ "Південне" розробляють для української армії новітній оперативно-тактичний комплекс "Грім". Це – один з семи проектів, що інженери готують для ЗСУ.