На Донбасі в районі дії Об'єднаних сил українська армія почала активну підготовку усіх засобів виконання бойових завдань. Цього разу на черзі – авіація.

Раптові перевірки авіації та їх результати

Як пояснили в ООС, мета навчанняза тиждень здійснити кілька раптових перевірок підрозділів авіації, які входять до складу Об’єднаних сил, досягнути високого рівня злагодженості під час підтримки авіацією дій загальновійськових частин.

"В ході відпрацювання дій в різних формах і способах авіація із завданнями впоралась. Слава Україні!", - йдеться в коментарі до відео.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще

Дивіться: перевірка боєготовності авіації

Авіація Об'єднаних сил готова підтримати піхоту в бою.

В Об’єднаних силах активно триває підготовка усіх сил і засобів до виконання завдань за призначенням. Так, протягом останнього тижня, здійснювалася раптова перевірка підрозділів авіації, які входять до складу Об’єднаних сил. Метою навчальних заходів ставилося досягнення високого рівня злагодженості під час підтримки авіацією дій загальновійськових частин. В ході відпрацювання дій в різних формах і способах авіація із завданнями впоралась. Слава Україні!

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Monday, 28 May 2018

Повітряні Сили Збройних Сил України

Вважаються основним носієм бойового потенціалу ЗСУ Цей високоманеврений вид Збройних сил призначений для охорони та оборони повітряного простору держави, особливо важливих та стратегічних державних об'єктів, ураження з повітря об'єктів противника, авіаційної підтримки своїх військ (сил), висадки повітряних десантів, повітряного перевезення військ і матеріальних засобів та ведення повітряної розвідки.

Рік тому військова авіація швидкими темпами відновлювала свій парк, у льотчиків значно збільшився загальний наліт. Сьогодні авіапромисловість України увійшла в пік своєї форми – активно фінансується проведення першого, середнього або капітального ремонту літаків та гелікоптерів.

Основні типи літаків і вертольотів – винищувачі типу Су-27, МіГ-29, літаки ударної авіації типу Су-25, навчально-тренувальні Л-39, бойові вертольоти Мі-24 і транспортно-десантні Мі-8 – частково пройшли в тій чи іншій мірі модернізацію. Важливим елементом стало заміщення запчастин російського виробництва на аналогічні вітчизняні або західні. В результаті в порівнянні, наприклад, з 2011 роком до кінця 2017 року приріст за рівнем справності авіапарку склав більше 300%.

Ще одним напрямком роботи є відновлення парку морської авіації – так, за 2017 року було відновлено і передано в 10-ту окрему морську авіаційну бригаду ВМС України, яка базується в Миколаєві, відразу три вертольоти Мі-14 (нагадаємо, у нас на озброєнні всього чотири машини цього типу).

Дивіться: чотири місяці повітряних боїв: як працювала українська військова авіація на початку АТО

Як повідомляв портал "Знай.ua", українська армія знову понесла втрати в зоні присутності Операції об’єднаних сил: під артобстріл проросійських терористів потрапила ціла група силовиків – саме в той час вони виконували бойове завдання.