Російський незалежний журналіст Аркадій Бабченко звернувся до російської сторони із пропозицією обміняти себе на незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова та інших політв'язнів.

Бабченка на Сенцова?

Журналіст нагадав: він особисто досі лишається за паспортом громадянином РФ, тому процедура екстрадиції буде досить простою:

"Ви не знаєте, як мене дістати, і не знаєте, як звільнитися від Сенцова. Ну, давайте так - я готовий обміняти себе на Сенцова. Ви випускаєте Олега, ще тих шістдесят чоловік, за свободу яких він голодує, випускаєте всіх кримських татар, випускаєте всіх російських політв'язнів - Стомахіна, заарештованого за мій репост Третьякова, Корба, Дмитрієва, Калиниченко, всіх-всіх-всіх - там же не багато вийде, чоловік триста всього, а я до вас їду під білі рученьки, і можете задовольняти свою ненависть скільки завгодно - катувати, засовувати палаючі ганчірки в протигаз, пов'язувати ластівкою, накидати дроти на зуби. Олег готовий померти за свободу інших, ну, я готовий сісти за його життя. А ви вирішите свій геморой. Я зараз абсолютно серйозно ", - написав Бабченко на своїй сторінці у Facebook.

Справа Сенцова

Український політв'язень Олег Сенцов оголосив голодування, вимагаючи відпустити всіх ув'язнених українців в Криму і Росії. Він готувався до оголошення голодування два місяці, як повідомила двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан - відмовлявся від передач, фізично готуючи організм.

Адвокат Дмитро Дінзе попередив підзахисного про всі можливі наслідки, зокрема, необоротні для здоров'я. Однак Сенцов заявив, що готовий померти, якщо вимоги не будуть виконані.

Популярні новини зараз

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

"Я, Сенцов Олег, громадянин України, незаконно засуджений російським судом і перебуваючи в колонії м Лабитнангі, оголосив безстрокове голодування з 14 травня 2018 р. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. Разом і до кінця! Слава Україні", - написав режисер в заяві.

Дивіться: Останнє слово Олега Сенцова 19.08.2015

Як повідомляв портал "Знай.ua", уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денисова заявила, що заборонить російському омбудсмену зустрічатися з російським ув'язненим. Таке рішення вона прийняла через відмову російської сторони в допуску Денісової до українським ув'язненим на території Росії.