Вражаюча історія жінки у військовому мундирі, що знаходиться на передовій, з'явилася в Мережі.

Про це інформує ІС.

Головна героїня оповідання Олена Соловйова керувала санітарним автомобілем на "нулі". Крім того, до початку війни вона впевнено і вміло керувала різними легковими автомашинами.

"Коли почалася антитерористична операція на Донбасі, мати чотирьох дітей Олена Соловйова майже рік оббивала пороги Кодимського райвійськкомату в Одеській області - просилася на фронт. Рішення піти захищати рідну землю вона прийняла без вагань", - йдеться в повідомленні.

Фотографія Олени Соловйової

Популярні новини зараз

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

Однак їй відмовили у військкоматі, сказавши, що матері чотирьох дітей не можуть служити в армії. Але Олена все ж таки переконала в тому, що її місце - в армії.

"Вона пройшла навчання та спеціальні курси в навчальному центрі Сухопутних військ. Завдяки представникам медичного корпусу Королівської армії Великобританії Олена досконало опанувала нову професію санітара", - повідомляється на сайті.

Військова Олена в званні молодшого сержанта провела більше року на передовій. Працювала водієм-санітаром одного з батальйонів механізованої бригади.

В її обов'язки входило вивезення з обстрілюваних ворогом позицій поранених хлопців. З початку цього року вона евакуювала з передової більше 20 військовослужбовців.

"Звикнути до безповоротних втрат ніколи не зможу. Завжди є хоча б невеликий шанс врятувати важко пораненому бійцю життя", - стверджує Олена.

Дивіться сюжет про війну

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", блискавична зарядка смартфонів стає все реальнішою.