Російський пропагандист заявив про поширення "бандерівської терористичної діяльності" на всю Україну.

Про це повідомляє "Обозреватель".

"Просто зараз схрон бандерівський переїхав зі Львова до Києва. Він тепер викопаний в центрі Києва і розповзається по всіх інших містах", - заявив він.

Куликов назвав визвольну боротьбу українців проти радянської окупації в кінці 1940-х років "бандерівською терористичною діяльністю". На його думку, зараз ця "діяльність" поширилася на всю Україну.

"Знаєте, ми сміялися в 2014 році: це звичайний наш бандерівський атентат, тобто акція по знищенню і залякування. Так ось, вона поширилася тепер на всю країну, і це реальність, і нічого дивного тут немає", - підкреслив пропагандист.

Популярні новини зараз
В школах пропонують запровадити нові правила: за що суворо каратимуть Уроки по 30 хвилин та короткі перерви: школи переходять на новий графік навчання Діти просто не витримують: чому школярам важко на уроках Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще

Відео виступу пропагандиста.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кримські пропагандисти знову зганьбилися.