Над дітьми знову нависла серйозна небезпека через популярну гру у соцмережах. Слідом за вбивчим "Синім китом" в мережу просочився новий квест під назвою "Червона сова".

Про це повідомляє "Вести"

Нова гра аналогічна попередній, відрізняються вони лише деякими деталями.

За умовами "гри", діти не повинні спати по кілька днів і при цьому виконувати завдання куратора.

Популярні новини зараз
Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Відзначимо, що столична поліція вже порушила кримінальну справу по одному з фактів втягнення київської школярки в гру.

Так, 30 листопада, 14-річна школярка Лера вийшла з дому на вул. Світлицького на Виноградарі і пішла нібито на заняття з англійської мови, але додому не повернулася. Її мама Галина Першко пізніше заявила, що знайомі бачили її дочку в Умані.

"Лера ніколи раніше не тікала з дому і завжди була зразковою дитиною", – каже мама дывчинки.

Пізніше дівчинку таки знайшли знайомі в Умані. Вони запевняють, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією в кишені для подальших дій. Вона не розуміла, чому її шукають.

Мати дівчини зайнялась пошуками тих, хто змусив дитину одну поїхати так далеко від дому і для чого це було потрібно. У поліції припускають, що це все через "Червону сову".

Відзначимо, що на YouTube буквально на цьому тижні з’явилося відразу кілька роликів, присвячених грі "Червона сова". Також, в офіційно забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте" існує сім груп, їх періодично блокують, але вони з’являються знову. Щоб потрапити в групу, потрібно дати заявку.

У цих групах збирають інформацію не лише про учасників, а й про їх друзів та рідних. Зокрема, це одне з завдань гри.

Дивіться, яку небезпеку приховує "Червона сова"

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на Вінничині батьки масово знаходять повішених дітей.