Подача заяви про шлюб чи розлучення в нашій країні нерідко займає багато часу – доводиться чекати своєї черги, а не завжди для цього є можливість та бажання. Виявляється, все значно простіше і тривалу процедуру оформлення документів можна пройти без візиту до РАГСу.

Про це повідомляє Politeka.

У Державному агентстві з питань електронного урядування підтвердили: цілу низку послуг вже давно можна отримати в режимі онлайн, просто не всі про це знали раніше.

За словами очільника відомства Олексія Вискуба, до кінця поточного року планується запровадити більше сотні подібних електронних реєстрацій як для фізичних осіб, так і для бізнесу.

Зокрема, оформлення субсидії, отримання ліцензії на продаж алкоголю, подачу майнової декларації та дозволу для перевізників. Вже зараз всі охочі можуть у такий спосіб зареєструвати власний бізнес чи навіть оформити допомогу на утримання дитини.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"
Показати ще

У Кабміні поки що не створили полегшеної схеми для пільгових категорій населення, включаючи пенсіонерів. Та й для повноцінного впровадження нової системи доведеться закупити технічне оснащення та найняти кваліфікованих працівників, які зможуть надавати необхідні консультації в мережі.

Проте на законодавчому рівні ви вже маєте повне право зареєструвати і розірвати відносини чи пришвидшити подачу різних типів звітності.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені з'ясували, як одруження впливає на чоловіків.