Вдавати із себе "принцес і королев" спробували учасниці так званого конкурсу краси "Міс ДНР". Хоча цього року окупанти вже проводили подібний захід, але, напевно, виявилося замало.

Вдруге організували подібне дійство у Палаці Культури "Кондратьєвський", в тимчасово окупованій Горлівці. Схоже на те, що красунь терористи багато не знайшли, бо конкурсанток було всього шестеро.

Перед ними поставили п'ять основних завдань: привітання, бал у стилі авангард, конкурс корсетів та талантів під промовистою назвою "Якби я була королевою". Справді, до ролі монаршої особи кожній з них, судячи з фото, ще далеко.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Користувачі соціальних мереж одразу ж засудили захід в окупації – мовляв, нормальні жінки, які розуміють що до чого, ніколи б на таке не зважилися. Дехто відверто кепкує з фейкового змагання за титул: жартують, що суддям, мабуть, доведеться хильнути чарку-другу, аби спокійно дивитися на ці дефіле.

Як повідомляв портал "Знай.ua", терористи зганьбилися кумедним конкурсом краси.