Європейський Союз може і відмовити в наданні фінансової допомоги, і не переглянути умови безвізового режиму з Україною, якщо українська влада не буде виконувати зобов'язання. Про це повідомляє "Апостроф", посилаючись на заяву позафракційного народного депутата Віктора Чумака.

За його словами, ЄС може припинити фінансово підтримувати Україну.

"600 млн євро макрофінансової допомоги від ЄС - транш не надійде. $800 млн на проведення реформ від Світового банку - не надійдуть. Це не смертельно, але що потім роблять президент і уряд? Вони домовляються про фінансування на приватних фінансових ринках", - вважає депутат.

Однак, насамперед у ЄС розмірковують про персональний тиск на представників української влади і олігархів.

Так, він вважає, що позбавити безвізового режиму - останнє, до чого вони можуть вдатися. Розуміють, що цей крок сильно вдарить по громадянах.

Популярні новини зараз
Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

"Я думаю, будуть застосовані санкції до нашим олігархам. Вони вже йдуть точково по світу, на це нам натякають: там заборонили брати гроші Коломойському, там Боголюбову, там Ахметову", – сказав Чумак.

Так, на його думку, ведуть деолігархізацію зовні, а не всередині країни, де президент вже про це навіть не говорить – неможливо розкуркулювати самого себе.

Нагадаємо, прийнятий Верховною Радою закон про реінтеграцію Донбасу вже викликав вельми неоднозначну реакцію з боку наближених до Кремля чиновників.

Крім того, закон про реінтеграцію Донбасу, який схвалили 18 січня у Верховній Раді України, направлено на врегулювання внутрішнього цивільного і військового порядку в Україні, а також на виконання мінського і нормандського процесів.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Україна завалить маслом весь Євросоюз.