Зовсім скоро в Україні можуть ввести попередню онлайн-перевірку для тих, хто хоче в'їхати на територію Європейського Союзу без віз. Таке нововведення не повинно ускладнити українцям життя або щось докорінно змінити: правила, які діяли і раніше, тепер втілюватимуться в життя по-іншому, але залишаються незмінними.Про це в коментарі "Обозревателю" заявив екс-міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Це мало що змінить. І зараз на кордоні вивчаються документи, проглядаються бази даних. Якщо українець знаходиться в списку небажаних осіб, його не пускають до Євросоюзу. Онлайн-перевірка навіть полегшить життя тим, хто з тих чи інших причин не може потрапити в Євросоюз. Їм як мінімум не треба витрачати гроші на квиток", - розповів Грищенко.

Політик зазначив, що ця система вже на всю працює для бажаючих відвідати Сполучені Штати.

Популярні новини зараз

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Україна і ОАЕ домовилися про безвіз


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що безвіз не допоможе і українцям доведеться платити за поїздки в Європу. Зміни спричинять додаткові витрати для мандрівників. Також ми повідомляли про те, що одне з найбільш розвинених держав в світі відкриває кордони з Україною.