В Ірландії сьогодні, 22 січня, попрощалися із загиблою солісткою групи The Cranberries Долорес О’Ріордан.

Прощальна церемонія відбулася в рідному місті співачки – Лімериці. У церкві Святого Джозефа стояла труна з тілом виконавиці, навколо якої зібралися тисячі людей.

Прощальна церемонія буде тривати до завтра, після чого Долорес поховають.

На фото видно, що шанувальники The Cranberries несуть до тіла загиблої солістки білі троянди, а також фотографії з її виступів і зустрічі з Папою Римським.

Популярні новини зараз
Арктичні морози чи несподіване тепло: прогноз на останній місяць зими Зима не відпустить: свиняча селезінка передбачила морози, хуртовини та пізню весну, прогноз погоди від синоптика Оновився ключовий показник для розрахунку пенсій: як вплине на виплати В Україні перерахували пенсії: кому чекати надбавки
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", померла солістка відомої ірландської групи Cranberries Долорес О'Ріордан. Співачці було всього 46 років.