Дві топ-криптовалюти світу втратили у вартості понад 10% із-за ряду новин з торгових майданчиків по реалізації цифрових валют. І BitCoin, і BitCoinCash втратили по 12 і 11% від своєї вартості на крипторынках, при чому, зниження ціни відбувалося методично і поступово. Незважаючи на цей факт, інші цифрові валюти не тільки не знизилися в ціні, але і продовжили позитивний тренд до зростання. Про те, чому так сталося і що варто чекати на крипторинку, ми вирішили дізнатися думку нашого постійного експерта.

Керівник фінансової академії Enigma Михайло Романенко пояснив нам, чому ж за останні 24 години топ-криптовалюти впали в ціні. «По-перше, варто відзначити, що кілька годин тому на електронному майданчику Coinbase були відновлені угоди з BitCoinCash, які були шість годин неактивні через підозри в інсайдерські операції (угоди, при яких члени сімей працівників біржі могли повідомляти інформацію про операції на платформі – ред). Це призвело до рівномірного зниження ціни товару і зниження інтересу. Але до кінця дня, швидше за все, трейдери відіграють частину втрачених позицій», - зазначив експерт.

Також пан Романенко впевнений, що на ціну самого BitCoin вплинуло розслідування південнокорейської влади про хакерську атаку на криптовалютну біржу Youbit. Під підозру спецслужб Південної Кореї потрапили деякі представники хакерів з КНДР, які вже не вперше намагаються отримати дані, засоби і персональну інформацію про клієнтів. Крім цього, зловмисники змогли вкрасти певний обсяг BitCoin, але точної цифри поки не розголошується. «І, звичайно ж, інвестори почали згортання на крипторынках з-за майбутніх різдвяних свят у багатьох країнах світу, де біржі будуть закриті, або проведуть скорочені торги. Зараз же особливої паніки на крипторинку не спостерігається, а отже, цінова політика залежить виключно від ситуації в секторі цифрових валют», - підсумував керівник фінансової академії Enigma Михайло Романенко.