Блогер показав, чим загрожує амністія бойовиків

поділитись
Подібні зміни намагалися просувати на голосування вже неодноразово, але шанси зводилися до нуля

Після появи ідеї щодо скасування статусу АТО на окупованих територіях, з'явилася нова, не менш суперечлива – амністія для бойовиків. У такому законопроекті, якщо б він все таки з'явився, навіть формулювання було б некоректним, не кажучи вже про інші деталі.

Відповідну думку у коментарі Politeka висловив блогер Денис Казанський.

За його словами, слід зняти питання амністії з порядку денного взагалі, тому що у протилежному випадку поняття "сепаратист" буде невірним – його швидше доцільно змінити на інше:

"Тоді ці люди не сепаратисти. Давайте називати речі своїми іменами. Вони є колабораціоністами. А чи може державна зрада, колабораціонізм підпадати під амністію - спірне питання", - пояснив блогер.

Казанський запевнив, що подібні зміни намагалися просувати на голосування вже неодноразово, але шансів ніколи не було. Причина: у небажанні і неможливості створити окремий механізм, прописати умови:

"Щоб когось амністувати, потрібно спочатку його засудити. Я не думаю, що хтось там погодиться прийти на суд, бути засудженим і чекати, що його потім амністують. Там говорили, що ми повинні амністувати тих, хто не робив важких злочинів, а тих, хто їх здійснював - їм немає прощення. Але як ми можемо це встановити? Там немає органів, які це можуть встановити. Ми не знаємо, хто вбивав жителів, хто здійснював розправи над полоненими, хто обстрілював житлові квартали", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", кат Майдану засвітився в лавах бойовиків.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Бойовики, амністія, війна на Донбасі
Вибір редакції, Суспільство
23.04.2018
Безліч мешканців будинків, в яких створені ОСББ, так і не отримали компенсації за субсидії
0
0
20:22 23.04.2018
УПЦ МП не вірять у можливості помісної церкви
0
0
20:09 23.04.2018
Мінфін почав відбирати субсидії через купівлю гаджетів
0
0
19:55 23.04.2018
Законопроект надали для дослідження громадським активістам
0
0
19:42 23.04.2018
Співробітникам "Украерорух" блокують доступ на підприємство
0
0
19:37 23.04.2018