В окупованому терористами Донецьку провели офіційне відкриття зміненого маршруту автобуса.

Про це написав відомий блогер Денис Казанський.

"У Донецьку змінили маршрут 75-го автобуса, а потім урочисто відкрили його! Так-так, зі стрічками, з кульками, перед камерами - все як годиться", - повідомив він.

"Мешканці казкової країни з трьох букв часто звинувачують мене в коментарях, що я пишу про ДНР тільки один негатив і замовчувати все позитивні звершення. Це не правда. Я завжди із задоволенням розповідаю про успіхи молодої республіки", - додав він.

"Мушу визнати, що на Захарченко працюють геніальні піарники. Яка розкішна ідея! Раніше автобуси змінювали маршрути буденно і тихо. Нікому навіть на думку не спадало таку подію записувати собі в заслугу. А тепер які обрії для мерів відкриваються. У будь-якій незрозумілій ситуації зміни маршрут який-небудь "Газелі" - і влаштовуй народні гуляння з феєрверками", - наголосив Казанський.Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", раніше у мережі показали різницю між дитячими таборами України та бойовиків.

Популярні новини зараз
Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс
Показати ще