Бойовики "ДНР" з систем залпового вогню "Град" атакували будинки мирних жителів в Авдіївці.

Про це в Facebook написав головний поліцейський Донецької області В'ячеслав Аброськін.

"Снаряди потрапили в будинки на вул.Колосова, 96, і Леваневського, 3 На щастя, ніхто не постраждав. На вул.Лермонтова, 45, поранення в голову отримав чоловік", - йдеться в повідомленні Аброськіна.

Прес-центр штабу АТО повідомляє про масові руйнування в Авдіївці: 10 будинків по вул. Лермонтова, Колосова, Леваневського, Шевченко. У будинків розбиті вікна, проламані дахи.
Потерпілий - 30-річний місцевий житель. З пораненням голови середньої тяжкості він доставлений в лікарню.

Також правоохоронець повідомив, що на місці події працюють силовики.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без попередження блокує рахунки Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 14 травня бойовики незаконних збройних формувань на Донбасі продовжували обстрілювати Авдіївку. Вони застосовують міномети різних калібрів. Не зупинили обстріли навіть жертви серед мирних жителів. В результаті одного з обстрілів снаряд потрапив у двір мирних жителів, загинули четверо людей.