А в так званій донецькій "народній неспубліці" набирає обертів нова істерика. Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив про те, що в опорних школах в якості факультативу стартують заняття по "бойовому гопаку".

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Дмитро Тимчук - координатор "Інформаційного опору". Він пояснив, що адміністрація російського президента курирує акцію "етноциду народів Донбасу" і саме для цього бойовики штучно створюють "істерику"."Так, начальник відділу інформаційної політики міністерства освіти і науки ДНР" К. Баришніков назвав ініціативу губернатора "плодом хворої фантазії" і почав стверджувати, що через цей предмет нібито будуть "прибрані з обов'язкової шкільної програми уроки фізики, математики, географії та ще десяти предметів", - говорить Тимчук.

Він зазначив, що окупанти підносять нововведення як заміну загальноосвітнього процесу на політичну пропаганду.

Популярні новини зараз

Вагітна Катерина Осадча "сховалася" в морі від страшних пожеж у Туреччині

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Настя Каменських зізналася, що приховувала від шанувальників: "Довгоочікувана подія"

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як окупанти влаштували урочисту церемонію вручення продуктів.