Український блогер Олександр Верум розповів про свавілля та повне беззаконня у "банановій республіці ДНР".

Друг, ім'я якого блогер не розкриває (назвав його умовно "С"), після окупації Донецька разом з сім'єю виїхав за межі Донбасу та проживає на мирній території України. Проте на свята вирішив відвідати рідне місто та родичів. "С" вирушив на схід країни, проте навіть не здогадувався, які сюрпризи чекали на нього.

До Донецька чоловік дістався без проблем. Проте дорога назад виявилась справжнім пеклом для родини. Їх зупинили на блок-посту "ДНР" поблизу села Оленівка, і тут почалося "найцікавіше".

Під час перевірки документів у представників так званої поліції "ДНР" одразу виникла маса претенезій, їм не сподобались документи громадянина "С" на його авто. Те, що автомобіль мав лише одного власника з моменту покупки його у 2011 році та не однократно виїздив за кордон, бойовики це не брали до уваги. Вони висадили людей із автівки та заявили, що відправляють документи на експертизу, а через 10 днів оголосять свій "вердикт".

Однак за 10 днів терористи заявили, що свідоцтво не дійсне, це підробка і автівку вони вилучають, щоб "націоналізувати". Проте зробили тонкий натяк, що якісь 10 тисяч доларів можуть ситуацію виправити.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

За словами блогера, його товариш почав шукати інші шляхи домовитися, він звернувся до інших "органів ДНР", які лише скинули суму на три тисячі. Після цього чоловік за 7 тис. викупив власне авто.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко розсмішив своїми заявами про те, що він буде забезпечувати Туреччині своїми помідорами, а Африку – бананами.