Проросійські бойовики на окупованій території Донбасу продовжують займатися мародерством та пограбуванням місцевого населення.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

Терористи одного з підрозділів 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) пограбували домівки цивільних осіб та вивезли їхнє майно на вантажівці.

У 2 окремій мотострілецькій бригаді (Луганськ) виявили нестачу пального. Відповідальні за це особи підробили документи, щоб приховати нестачу від командування корпусу.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів закликали готуватися до зменшення виплат В українців перевірять житло – прийдуть додому Найдешевше тепло дають не дрова: як бюджетно нагріти житло, якщо немає світла та газу Діти просто не витримують: чому школярам важко на уроках
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький відібрав у місцевих мешканців останню копійку.