Бойовики на Донбасі намагаються приховати необліковані зброю та боєприпаси під час перевірки російського керівництва.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

В 11-му окремому мотострілецькому полку (Донецьк) сталося займання вантажівки, де за наказом командира полку переховували зброю та боєприпаси, в результаті чого автівка вибухнула.

"З метою уникнення відповідальності командуванню 1 АК здійснена доповідь про застосування силами АТО підривних зарядів із використанням безпілотного літального апарату", - зазначили у розвідці.

Популярні новини зараз
У метро змінюють правила: кого більше не пустять Трудова повинність приваблює владу: як хочуть змусити громадян працювати Нові правила у метро: пасажирів змусять доплачувати Метро та трамвай по 16 гривень: проїзд у транспорті може подорожчати вдвічі
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", терористи "ДНР" та "ЛНР" планують з наступного року поставити на військовий облік громадян 2001 року народження.