Бойовики придумали чотириствольну реактивну систему залпового вогню.

Як пише прес-центр АТО в Facebook, цю систему розробив "Республіканський центр науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт ДНР". Українська сторона СЦКК повідомляє, що цю систему вони використовували під час обстрілу населеного пункту і позицій ВСУ в районі Красногоровки 20 липня 2017 року.

"З огляду на результати його бойового застосування, цілком ймовірно, що найближчим часом цей вид РСЗВ буде досить часто застосовуватися НЗФ ОРДО при обстрілі населених пунктів і позицій сил АТО, незважаючи на те, що використання реактивних системи залпового вогню категорично заборонено мінських угодами", - йдеться в повідомленні.

Українці вже передали спостерігачам ОБСЄ відеоматеріали.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики терористичних "ДНР" і "ЛНР" обурилися через заяви помічника президента РФ Владислава Суркова про те, що фейковий республіки на Донбасі воюють за єдність всієї України.

Популярні новини зараз
Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+ "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще