За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції ворог відкрив вогонь по силах ВСУ 53 рази. Україна втратила ще двох воїнів.

"Російсько-окупаційні війська не припиняють чинити збройні провокації проти сил АТО. Минулої доби зафіксовано 53 обстріли позицій Збройних Сил України. Більше половини з них відбулись після 18.00 години до опівночі вчорашнього дня", - повідомили у Штабі АТО в Фейсбук.

На Донецькому напрямку проросійські незаконні формування цілили із гранатометів та мінометів калібру 82 та 120 мм. Бойовики обстріляли опорні пункти біля Авдіївки та Луганського, а також поблизу Пісків. У бік населених пунктів Верхньоторецького та Майорська окупанти поцілили з БМП.

На Луганському напрямку ворог бив з автоматичних станкових мінометів та зі стрілецької зброї поблизу Новозванівки та Валуйського.

Також ворожий вогонь відчули мешканці Широкиного, Водяного, Грунтового, Чермалика та Павлополя. Поблизу цих населених пунктів окупанти застосували озброєння БМП, гранатомети та стрілецьку зброю.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу
Показати ще

Біля Мар'їнки також працював снайпер.

Під обстріли потрапили українські бійці, двоє з яких загинули та ще шестеро отримали поранення і перебувають у госпіталі.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", спостерігачі ОБСЄ повідомили, що окупанти стягують танки і "Гради" поблизу Луганська.