На окупованому Донбасі активно поширюють чутки в рядах бойовиків про зміну їх ватажків і об'єднанні терористичних організацій "Л/ДНР".

Про це повідомив колишній командир угрупування проросійських найманців "Восток" Олександр Ходаковський в Facebook. Очолити терористичні анклави доручать колишньому прем'єр-міністру України Миколі Азарову.

"Деяке раціональне зерно в цих чутках присутнє, якщо брати до уваги дві обставини: зв'язок Миколи Азарова і Сергія Курченко, і той вплив, який Курченко отримав в результаті розвитку проекту націоналізації, або взяття під зовнішнє управління значної частини нашого промислового комплексу", - розповів Ходаковський.

За його експертною думкою, таке злиття матиме негативні наслідки. Він вважає, що така зміна буде безперспективною і "поспівчував" тим, хто бачить в цьому будь-які плюси.

Ще один "відставний" ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Безлєр занепокоївся про "дегенерала з бабкою в Рейк'явіку". Він заявив, що Азаров буде кращою кандидатурою на пост "вождя" бойовиків, ніж Захарченко, якого він назвав "нащадком 7 героїв СРСР".

Популярні новини зараз

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Софія Ротару переживає велику втрату, найближчу вже не повернути: "Світла пам'ять"

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко відібрав лаври слави у президента Росії Володимира Путіна, правда тільки на відфотошопленому зображенні.