Бойовики накрили вогнем будинки мирних жителів ввечері 18 грудня. Трагедія сталася в селищі Новолуганське в Бахмутському районі Донецької області.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО в Facebook. Бойовики близько 17:00 відкрили вогонь з реактивних систем залпового вогню. Обстріл вівся з окупованої Горлівки.

"Російсько-окупаційні війська з населеного пункту Горлівка, зробили варварський, цинічний обстріл з реактивних систем залпового вогню по населеному пункту Новолуганське, що на Луганському напрямку району АТО", - розповіли в штабі АТО.

В результаті обстрілу є жертви серед мирного населення. Також, терористи зруйнували житлові будівлі. На даний момент встановлюються кількість загиблих і масштаби руйнувань.

У штабі АТО уточнили, що з потерпілого селища екстрено евакуюють мирних громадян і намагаються локалізувати пожежі, що виникли в результаті обстрілу з боку проросійських найманців.

Популярні новини зараз
Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання Покази лічильника не приймуть: за що нараховують завищені комунальні платежі Українці отримали оновлені рахунки за газ: чому суми у платіжках збільшилися Доведеться платити навіть на пенсії: на що слід звернути увагу власникам землі
Показати ще

Війна на Донбасі: бойовики обстрілами "перевіряють" позиції армійців

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, український воїн, який воює снайпером в зоні АТО, попередив проросійських бойовиків про наслідки окупації Донбасу. Спеціально для терористів "Л/ДНР" він записав своє звернення.