До окупованого Севастополя зайшов злісний порушник українських законів - болгарський суховантаж Deniz. Судно контрабандистів привезло турецький цемент і забрало соду.

Корабель перевозить контрабандні вантажі, обминаючи українські прикордонні пости і не оформлюючи митних декларацій у законної влади України. Про це повідомив сайт "Миротворець".

Відомо, що у вересні після вивантаження в турецькому порту Амбарлі великої партії кальцинованої соди виробництва заводу «Кримсода», судно Deniz зайшло в порт Стамбул, отримало постачання і попрямувало через протоку Босфор в турецький порт Бартин на Чорноморському узбережжі.

"Бачимо стандартну схему контрабандистських рейсів. Місяць тому, 16-18 вересня, на борт судна-пірата Deniz у турецькому порту Бартин завантажили 4300 т цементу для покупця в порту Севастополь. Назад до Туреччини перевозиться кальцинована сода в біг-бегах", - пишуть активісти.

Нагадаємо, що Туреччина обіцяла не пускати в свої порти кораблі з окупованого Криму.

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася, що приховувала від шанувальників: "Довгоочікувана подія"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Туреччина несподівано підтримала Україну - керівництво країни заборонило приймати кораблі з портів анексованого Криму.