З прийняттям нового законопроекту про аліменти, суспільство розділилось на два табори. Платники аліментів різко розкритикували закон, деякі пункти якого просто викликали масу обурення. Проте як би там не було, закон набув чинності і вимагає дотримуватися платників певних правил.  Юристи вкотре нагадують про важливі моменти, зокрема про необхідність звітувати про виконання обов’язків.

Як повідомляє директор департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції Олексій Воробйов, платники аліментів повинні подавати щоквартальні звіти про відсутність у них заборгованості,- пише "Громадське".

"Нам не важливо, яким чином він буде платити (платник аліментів - ред.) Готівкою або банківським переказом. Він повинен надати звіт про те, що він не має заборгованості", - повідомив він.

За його словами, відомство раз в три місяці перевірятиме заборгованість зі сплати аліментів. І якщо квартальної перевірки, у платника аліментів буде заборгованість, його вносять до державного реєстру боржників.

Популярні новини зараз

Ювілей Наталії Могилевської - як зірки вітали "Легенду Олексіївну", фото з вечірки

У нових правилах перетину кордону знайшли "тріщину": немає тестів - немає хворих

Головне за ніч: зізнання Кошового про Зеленського, викриття загарбника у Києві, трудове рабство в Україні

Пенсіонерам назвали дати підняття виплат: складайте списки покупок

Показати ще

Спеціаліст радить не забувати про розписку від платника аліментів, якщо оплата відбувається через готівковий розрахунок.

Щодо санкцій, які викликали такий резонанс, то злісних неплатників відтепер не пускатимуть за кордон. Щоб здійснити поїздку, платник аліментів повинен погасити борги та надати відповідний звіт про оплату, лише в такому випадку йому відкриють шлях за межі країни.

Дивітся, що думає про новий закон ведучий та письменник Антін Мухарський

Як повідомляв портал "Знай.ua", популярний український артист Антін Мухарський залишив Україну та оселився в одній із країн Європи. За його словами, на такий крок він наважився через взаємини з його другою дружиною Сніжаною Єгоровою, а точніше через скандал навколо виплати аліментів, які, за словами Мухарського, на сьогодні є просто космічними.