"Нестатутна" петиція зареєстрована на сайті українського Президента - в ній пропонується дозволити українським військовослужбовцям відрощувати собі бороди.

Автор цього документа - хтось Сенюк Микола Михайлович. Він зареєстрував свою петицію ще 2 квітня 2018 року. Пропонується дозволити носіння бороди в усіх українських родах військ, як військовослужбовцям строкової служби, так і контрактників.

Мотивація даного рішення, на думку автора: борода - символ сили та мужності. Завдяки бороді українські збройні сили відійдуть від старих советсвких традицій.

Нагадаємо, що по радянському, ні по сучасному українському статуту носіння бороди військовослужбовцями не дозволено, за винятком випадків, коли таким способом можна приховати шрами на обличчі. Хоча українським військовим в минулому році офіційно дозволили носити бороди під час виконання навчально-бойових завдань.

Популярні новини зараз

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Засмагла Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" влаштувала конкуренцію довгим ногам Полякової: "Гаряча штучка"

Показати ще

Умови служби в ЗСУ поки ще далекі від ідеальних: відео

На даний момент петицію вже підписали 29 осіб. Офицциальной реакції на даний документ з боку президентської адміністрації поки не надходило. Якщо підписантiв набереться за три місяці 25 000 чоловік, АП буде змушена дати офіційну відповідь на петицію.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" народний депутат Андрій Денисенко зараз збирає підписи для ще однієї ініціативи. Пропонується перейменувати Дніпропетровську область у Сичеславську.

У найближчі дні фнефракционный депутат Денисенко планує зареєструвати відповідний законопроект у Верховній Раді. Дане рішення було прийнято на підставі консультацій з істориками, після вивчення ряду архівних документів.