"Говорив неправду про АТО від початку 2014 року", - із такою шокуючою заявою нещодавно виступив український військовий експерт Олексій Арестович, обличчя якого практично не зникало з екранів телебачення та газетних шпальт.

У його Facebook днями з'явився пост, котрий став несподіванкою для всіх:

"Спотворення інформації я запускав за двома основними лініями:

- створення патріотичного лубка, в якому ми "усі Єднаємося, шануємося та героїчні", а Україну очікують сяючі перспективи,

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

- чорна пропаганда проти РФ.

Це була чисто пропагандистська робота, викликана до життя військовою агресією Росії проти України.

Через три роки, я зробив висновок:

- пропаганда є частиною війни, можлива і навіть (на жаль) необхідна, але тільки на анонімних засадах, тобто коли ти не підписуєшся під нею своїм ім'ям", - зазначив він.

Позиція "мовчазного не-патріота", говорити тільки те, що можна говорити (або те, що зручно) – на цьому, виявляється, базувалися його матеріали і колонки. Більш того, Арестович тепер відкрито ставить державі так звані умови перегляду співпраці. Та й самих провладних представників він взагалі, м'яко кажучи, не особливо поважає:

"Мене абсолютно не турбує розвиток української культури, як такої. Я його вітаю, десь навіть йому допомагаю, але не через сентименти до неї як такої, а вітаю як одну з багатьох культур нашої великої і симпатичною Землі. Не більше. Я не вважаю український народ чимось видатним, а наше суспільство - особливим…..Мені глибоко плювати (слиною) Порошенко або Саакашвілі".

Вже за добу експерт відредагував свій пост. Та очікуваної хвилі обурення, чи навпаки – фурору у мережі, він не спровокував. Колеги та однодумці навпаки, поставилися до цього цілком спокійно. Таке враження, що загадка Арестовича – ніяка і не загадка, а таких як він – чимало.

"Це прекрасно. Перечитав з ранку коменти, іржав як кінь. Давно такого в розважальному жанрі не було", - прокоментував журналіст Юрій Романенко.

"Ви, Олексій, з постмодерну пишіть ..... а тут більшість країни ще до модерну не дозріли", - підтримала автора Анна Маляр, блогер і юрист.

"З Арестовичем ми особисто не знайомі (були), але Цапа - примудрялися. Зі мною це - нескладно. Олексія іноді - читав. Іноді - слухав. Чи не з усім погоджувався, але було - цікаво і пізнавально. Часом - корисно, часом - огидно , але все одно пізнавально і цікаво", - додав волонтер Олексій Мочанов.

Знайшлися й ті, хто припустив, що блогер може бути проектом Банкової, а писати подібне почав, бо "просто перестали платити".

Дивіться: Олексій Арестович: Україна - це метелик, яка сидить на верхній антені "Титаніка"

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Путіна шиють власні безчинства українській армії.