20 серпня у Чернігові біля школи №30 жорстоко побили ученицю 9 класу 2003 року народження.

За інформацією ЧЕline, над школяркою познущалися її знайомі дівчата. Жертву відправили до лікарні, де в неї діагностували забій м'яких тканин голови, садна поперекової області тулуба і лівої руки. Після надання допомоги дівчина відправилась додому.

Матір постраждалої звернулася до поліції з проханням провести перевірку за фактом нанесення тілесних ушкоджень її дочці.

Зазначимо, що навесні цього року у Чернігові дівчата жорстоко побили ученицю 8 класу та опублікували відео у мережі.

Популярні новини зараз
Куб газу здорожчав майже на 5 грн: українців шокували новою ціною Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Диплом на руки — повістка у двері: ТЦК полюватиме за студентами з липня - хто у зоні ризику Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", одній з нападниць на чернігівську школярку загрожує в'язниця.