У селі Жердя Хмельницької області місцеві скаржаться на надзвичайну навалу чорнокрилих жуків. Люди такого не бачили такого ще ніколи: армія комах літає, повзає по домівках, залазять у вуха по ночах і навіть кусають.

Нашестя жуків на Хмельниччині

Нічні жуки перетворили життя на пекло, селяни вже тижнями не можуть нормально заснути. Деякі закладають вату до вух, інші не засинають поки не переб'ють всіх комах в будинку. Виповзають вони практично одразу із заходом сонця, з усіх щілин, котрі лишилися у приміщенні.

"Світло вимкнене всю ніч, дитина спить, а я сиджу над дитиною, щоб не заліз в вуха, в ніс. Мені в вухо заліз, біля вуха чую, шарудить, викинула", - розповідає мешканка села Жердя Ірина Богдан.

Популярні новини зараз

Українець поїхав на заробітки у Польщу і "випадково" спустив 800 тисяч на "нічних метеликів": "Дівчата щось підсипали"

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

Показати ще

Селяни впевнені - комахи заповзають до них з фермерської кукурудзи. Зранку вони вигрібають "трупи" комах, котрі розкидані всюди, валяються під килимом, на кахелі у ванній кімнаті та коридорах. Фахівці кажуть, що це жужелиця дика:

"Вони живуть поблизу полів. Якщо на полі нічого немає, вони йдуть в будинок. Зараз велика кількість опадів йде, навіть сьогодні подивіться - дощ за дощем, і вони розмножуються", - пояснив заступник керівника Чемеровецького районного управління "Держпродспоживслужби" Олександр Голод.

Дивіться: мешканці села на Хмельниччині скаржаться на нашестя чорнокрилих жуків

Нагадаємо, дачний кооператив на Одещині атакували мавпи, які втекли із місцевого зоопарку. Як повідомляв Знай.ua, кілька десятків диких кабанів перетнули кордон між Білоруссю та Литвою і перебігли на територію Європейського союзу. Також Знай.ua писав, у Росії кішка зіпсувала салон елітної машини.