Б'є - значить сяде: в Україні набув чинності новий закон

поділитись
Тепер рукоприкладство та інші знущання будуть каратися набагато суворіше

Вчора, 11 січня, в Україні набув чинності закон, згідно з яким домашнє насильство і примус до шлюбу передбачає кримінальну відповідальність. Щоправда, повноцінно він діяти почне тільки в наступному році.Документ опублікувала газета Верховної Ради "Голос України". Так, на любителів насильства в сім'ї (умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства по відношенню до теперішнього або колишньому чоловіка або дружини, - ред.) чекають громадські роботи на строк від 150 до 240 годин або арешт до півроку. У важких випадках - позбавлення волі на строк до 2 років або обмеження такої терміном до 5 років.

За примус до шлюбу або заманювання в іншу країну для цієї мети людині загрожує арешт на строк до 6 місяців, обмеження або позбавлення волі на три роки.

Як впоратися з домашнім насильством


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як у Львові поліцейські провели соціальний експеримент, щоб перевірити, як українці реагують на насильство: результат, треба сказати, вийшов досить несподіваний.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
закон, Україна, домашнє насильство, кримінальна відповідальність
У Києві виросли ціни на хліб, масло і молоко
0
0
21:39 22.07.2018
З цього матеріалу ти дізнаєшся про профілактичні заходи цієї недуги
0
0
21:30 22.07.2018
Прем'єр заявив, що зараз проводяться перевірки, а потім оприлюднять аудити
0
0
21:12 22.07.2018