3 червня телеканал СТБ завершив 18 сезон містичного реаліті-шоу "Битва екстрасенсів". У вирішальній боротьбі за перемогу зійшлися троє фіналістів: чаклун Євген Медовщиков, таролог Текля і жрець графічної магії Каїн Крамер.

Підсумки глядацького голосування вибрали найсильнішим ясновидцем країни 25-річного Каїна з міста Славутича.

"Я щасливий і збентежений. Під час оголошення я відчув шок – ледь не зімлів, коли почув своє ім'я. Мені шалено приємно, що мене підтримали телеглядачі", - пізніше прокоментував свою перемогу Каїн Крамер.

Каїн - представник графічної магії. В роботі використовує сигилы (накреслені знаки) і попіл. Дар передався по роду від прабабусі. Під час завдань екстрасенс був експресивним у своїх почуттях і вчинках. У пошуку відповідей не шкодував ні себе, ні героїв випробувань. Досвідчених членів журі шокувала магічна практика Каїна, і вони неодноразово виділяли його серед інших ясновидців.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Церемонію нагородження переможця 18 сезону "Битви екстрасенсів" відвідали учасники різних сезонів проекту, члени журі, близькі та шанувальники фіналістів, а також співведучі Павла Костіцина – Олена Мельник, Ольга Сумська та Марина Боржемская-Узєлкова.

"Кожен сезон "Битви екстрасенсів" піднімає планку все вище і вище. Нинішньому переможцю Каїнові Крамеру вдалося здивувати своїм незвичайним методом роботи. Я вболівала саме за нього у фіналі. Графічна магія – це щось нове та цікаве. Нічого подібного я раніше не бачила. З нетерпінням чекаю 19 сезон проекту! Хочеться швидше дізнатися, якими учасниками вразить він", - зазначила Марина Боржемская-Узєлкова.

Нагадуємо, що зірка культового серіалу "Гаррі Поттер" одружився на прекрасній дівчині.

28-річний британський актор Метью Льюїс, що заслужив популярність роллю Невіла Долгопупса в легендарних фільмах про Гаррі Поттера, одружився.