У Дніпрі медикам вдалося врятувати пенсіонера, який всю ніч пролежав на морозі на землі.

Як повідомляє ТСН, коли 86-річного колишнього військового привезли в лікарню, температура його тіла була 21 градус. З таким переохолодженням люди не виживають, однак дніпровським лікарям вдалося майже неможливе.

86-річного колишнього військового на дворі знайшла вранці дочка, яка прийшла до батька. Він був без свідомості. У критичному стані чоловіка доставила швидка в обласну лікарню Мечникова.

У лікарні його спаси за допомогою системи повітряного обігріву. Він являє собою ковдру, яке утворює теплий кокон навколо пацієнта і потроху підвищує температуру. У лікарні таке ковдру подарували волонтери.

Популярні новини зараз
Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" У Кремлі спробували дати "потужну відповідь" Джо Байдену через допомогу Україні, але лише розсмішили: "Контрсанкції" Після низки скандалів Ірина Федишин відмовилася від гонорарів заради допомоги ЗСУ
Показати ще

"Це чудо, яке виникає дуже рідко! Він пообіцяв нам, що більше не буде без дочок виходити на вулицю, буде пити таблетки від тиску, тому що саме гіпертонічний криз дав такий удар, що він на час втратив свідомість і ледь не замерз", - сказав головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Обмороження пенсіонера: чудо в Дніпрі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що звичайно, в перший місяць зими про те, що у кого-то може бути обмороження, навіть думок не було. Але вже з Різдва в Україні почнуться морози, які будуть поступово посилюватися. І це дійсно дуже небезпечно, адже можна отримати обмороження. Ми вирішили розповісти вам, як цього уникнути і перша допомога, якщо не вдалося.