Те, з яким розмахом і швидкістю екологічна ситуація на окупованих територіях Донбасу погіршується, говорить лише про одне: це неминуче отримає масштаби катастрофи.

Як повідомляє "Обозреватель", з такою заявою виступив український еколог Олексій Василюк.

Він пояснив, що постійне забруднення повітря і ґрунту призведе не тільки до погіршення якості природних ресурсів, а й серйозно вплине на екосистему в цілому, а це вже будуть незворотні наслідки.

"За нашими підрахунками, тільки 17% всіх лісів в зоні АТО вигоріли ще за перші 4 місяці бойових дій", - заявив еколог і додав, що ще однією загрозою для природи є затоплення шахт, які наповнюються токсичною водою, але ж ці шахти утворюють цілу мережу під регіоном.

"В шахтах є ґрунтові води, там збирається вода. Адже земна поверхня пронизана кулями води. Ґрунтові води стікають в шахти, раніше там вода відкачувалася. Зараз же цього належним чином ніхто не робить", - підкреслив Василюк.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік показав лайфхак, як обійтися без візочка для дитини - задоволені і син, і тато: "Крутелик на всі 100"

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Донбасу загрожує екологічна катастрофа


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як жителі Донбасу утримують бізнес на плаву в умовах війни.