Відвідати українських заручників, які перебувають у полоні бойовиків на окупованих територіях, вимагатиме від координатора ОБСЄ перший віце-спікер Верховної Ради, представник України у гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко .

Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook після того, як розповіла про повернення в Україну з полону терористів зниклої кілька тижнів тому на території ОРДЛО Людмили Сурженко.

Геращенко наголосила, що Сурженко, котра має вади слуху, катували, і цей момент обов'язково стане предметом жорсткої розмови під час скайп-конференції щодо заручників у форматі Мінської гуманітарної групи.

"Це неправильно, що протягом всього часу роботи Мінської групи представник ОБСЄ лише раз відвідав українських заручників і бачив лише кількох з них, а не всіх. До українських тюрем всі міжнародні організації мають доступ. А всі факти катування українців бойовиками мають бути засуджені як українськими, так і міжнародними судами", - наголосила вона.

За словами віце-спікера, до полонених роками не пускають представників Червоного Хреста та інших організацій. Геращенко також висловила сподівання, що катування Людмили Сурженко не залишиться поза увагою правоохоронних органів, і вони порушать кримінальну справу проти підконтрольних Кремлю бойовиків.

Популярні новини зараз

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще

Як писав інформаційнй портал "Знай.ua", на Донбасі ФСБ РФ та командування підконтрольних Кремлю бойовиків взялися за канали контрабанди зброї з зони АТО в Росію.