Про те, що добувачі кріптовалюти заважають шукати позаземне життя, заявляють дослідники з організації SETI.

Вся справа в тому, що дослідникам катастрофічно не вистачає нових стабільних графічних процесорів, які задіють здебільшого саме для «електронних грошей», а в інші сфери це доходить пізніше.

Фахівці SETI відзначають, що для дослідників їм важливі новітні відеокарти. За словами головного наукового співробітника в Берклі Дена Вертимера, з-за криптовалютчиков графічні процесори потрібної якості приходять тільки по замовленнях і з запізненням, з-за чого пошук інопланетян обмежується.

Видобуток електронних грошей вимагає величезних обчислювальних потужностей. Важливий такий аналіз і для космічних досліджень, щоб вивчати більше частотних каналів.

Популярні новини зараз

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Фахівці SETI підкреслюють, що вони не знають, який саме хвилі вони можуть зловити послання інопланетян, так що важливий як можна більший охоплення, а для деяких найпотужніших телескопів потрібно близько 100 графічних процесорів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" навколо давньоєгипетської красуні, цариці Нефертіті століттями ходять легенди. Жінку вважають однією з головних сердцеедок всіх часів.