Це вас здивує: стало відомо, хто гальмує пошуки прибульців

поділитись
Видобуток електронних грошей вимагає величезних обчислювальних потужностей

Про те, що добувачі кріптовалюти заважають шукати позаземне життя, заявляють дослідники з організації SETI.

Вся справа в тому, що дослідникам катастрофічно не вистачає нових стабільних графічних процесорів, які задіють здебільшого саме для «електронних грошей», а в інші сфери це доходить пізніше.

Фахівці SETI відзначають, що для дослідників їм важливі новітні відеокарти. За словами головного наукового співробітника в Берклі Дена Вертимера, з-за криптовалютчиков графічні процесори потрібної якості приходять тільки по замовленнях і з запізненням, з-за чого пошук інопланетян обмежується.

Видобуток електронних грошей вимагає величезних обчислювальних потужностей. Важливий такий аналіз і для космічних досліджень, щоб вивчати більше частотних каналів.

Фахівці SETI підкреслюють, що вони не знають, який саме хвилі вони можуть зловити послання інопланетян, так що важливий як можна більший охоплення, а для деяких найпотужніших телескопів потрібно близько 100 графічних процесорів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" навколо давньоєгипетської красуні, цариці Нефертіті століттями ходять легенди. Жінку вважають однією з головних сердцеедок всіх часів.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
криптовалюта, відеокарти, позаземне життя
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Ватикан провчив за суперечки зі Біблією
0
0
16:37 21.03.2018
Валюта знову "застрягне" за психологічною відміткою
0
0
16:09 21.03.2018
За останні два роки, стверджує декан, в медичному університеті відбулося чимало реформ без втручання з боку міністерства охорони здоров’я
0
0
15:06 21.03.2018
Це питання священнослужитель ставить всім, хто приходить до нього
0
0
14:55 21.03.2018