Артем Куюн, аналітик консалтингової компанії «А-95», заявив, що вартість палива на українських заправках неминуче підніметься, якщо ціна нафти на світових ринках збережеться у максимумів за останні три роки ($70-75 за барель) протягом тижня або десяти днів.

Аналітик консалтингової компанії UPECO Олександр Сіренко зазначає серед можливих причин зростання цін на паливо зупинку для планового ремонту у травні двох заводів — Мозирського нефтеперерабатывающгего і Шебелинського газопереробного. Як зазначив Сіренко, якщо присутність «Шебелинки» на ринку дизпалива та бензинів не таке велике, то Мозир – вагомий гравець, особливо на ринку бензинів.

Геннадій Рябцев, директор спеціальних проектів науково-технічного центру «Психея», вважає, що даний фактор навряд чи сильно позначиться на цінах, так як заправні мережі, як правило, мають довгострокові контракти на поставку палива. Також, зупинка заводів є плановою і мережі вже вжили заходів для того, щоб забезпечити попит на паливо в святкові дні.

Популярні новини зараз

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що в уряді заявили, що на даний момент не розглядається підвищення ціни на паливо. Принаймні Кабмін комісія з торгівлі не будуть приймати ніяких рішень, які вплинуть на стрибок вартості на нафтопродукти.
Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир під час засідання уряду в середу, 18 квітня.
“Знову розпочинається турбулентність з точки зору "віщунів", які кажуть, що будуть прийняті якісь рішення, які ведуть до підвищення цін на паливо. Хочу запевнити всіх українських громадян: не буде прийнято жодного рішення комісії з торгівлі або уряду, яке могло б привести до монополізації або підвищення цін на паливо", - зазначив Гройсман.

Також інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв,що активісти "АвтоЕвроСилы" та низки інших громадських організацій проводять під будівлею Кабінету міністрів України акцію протесту у зв'язку з очікуваним невиправданим підвищенням цін на бензин і дизель. «Якщо сьогодні на засіданні Кабміну схвалять подорожчання палива, то по ланцюжку зростуть ціни на продукти, проїзд в транспорті, одяг, медикаменти. Ми здатні зупинити цю аферу Кабміну, якщо нас буде багато...» - закликав однодумців Олег Ярошевич.