У жителів Донбасу спадає пелена з очей. Люди, нарешті, побачили, що російська влада їх обманює, і з нетерпінням чекають приходу української армії.

Про це в інтерв'ю для "Обозреватель.LIVE" розповів учасник боїв за визволення Широкиного, полковник ЗСУ Віктор Шидлюх.

"Там уже незначна частина лишилася ошуканих Російською Федерацією, це зазвичай наближені до так званих лідерів – балакучих голів, яких вони поставили для того, щоб створити уявлення, що нібито там якісь ополченці воюють", - зазначив він.

За словами Шидлюха, підтримка української сторони поки що несмілива. Люди бояться, і не варто вимагати, щоб вони виходили на вулиці з жовто-блакитними стягами і скандували революційні гасла. Незважаючи на це, вони сприяють українським військовим, як можуть.

"Коли на тій території, наприклад, ті ж російські офіцери... пішли на наш ринок, десь поблизу Донецька, то вони зайшли туди як переможці, а вийшли, як, знаєте, по селу якусь людину проганяють з ганьбою, як у старі часи було. Як вигнанці... Їх обплювали, сказали: що ви тут робите, йдіть звідси, забирайтеся геть!" - підкреслив полковник.

На завершення Віктор Шидлюх запевнив, що на сході чимало "наших", зокрема, й дітей. І всі вони з нетерпінням чекають звільнення від окупації.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Донбас прикрасили патріотичними написами.