Чекають нас: жителі Донбасу розчарувалися у Путіні

поділитись
Люди хочуть миру й приходу української влади

У жителів Донбасу спадає пелена з очей. Люди, нарешті, побачили, що російська влада їх обманює, і з нетерпінням чекають приходу української армії.

Про це в інтерв'ю для "Обозреватель.LIVE" розповів учасник боїв за визволення Широкиного, полковник ЗСУ Віктор Шидлюх.

"Там уже незначна частина лишилася ошуканих Російською Федерацією, це зазвичай наближені до так званих лідерів – балакучих голів, яких вони поставили для того, щоб створити уявлення, що нібито там якісь ополченці воюють", - зазначив він.

За словами Шидлюха, підтримка української сторони поки що несмілива. Люди бояться, і не варто вимагати, щоб вони виходили на вулиці з жовто-блакитними стягами і скандували революційні гасла. Незважаючи на це, вони сприяють українським військовим, як можуть.

"Коли на тій території, наприклад, ті ж російські офіцери... пішли на наш ринок, десь поблизу Донецька, то вони зайшли туди як переможці, а вийшли, як, знаєте, по селу якусь людину проганяють з ганьбою, як у старі часи було. Як вигнанці... Їх обплювали, сказали: що ви тут робите, йдіть звідси, забирайтеся геть!" - підкреслив полковник.

На завершення Віктор Шидлюх запевнив, що на сході чимало "наших", зокрема, й дітей. І всі вони з нетерпінням чекають звільнення від окупації.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Донбас прикрасили патріотичними написами.

Автор матеріалу: 
Анастасия Кокошина
Теги: 
Донбас, АТО, Володимир Путін, мешканці, ВСУ
Людям доведеться потерпіти всі обмеження
0
0
00:44 23.04.2018
Він відобразиться на кожному жителеві
0
0
23:20 22.04.2018
Його потрібно обов'язково виконати
0
0
21:48 22.04.2018