Парафіянка центру "Відродження", засновником якого є скандально відомий український релігійний аферист Володимир Мунтян, втопила свою дитину. Про це повідомлялося у програмі "Гроші".

Колишня касирка церкви Ольга Артамонова провела в центрі три роки і бачила все, що там відбувається.

Одного разу вона дізналася, що надійшла сума на 52 тис. грн за два рази. Жінка знайшла цю людину і підписала партнерство. VIP-партнерство у Мунтяна – це коли людина платить мінімум 500 доларів в місяць.

Ольга з'ясувала, що клієнтом виявився не бізнесмен, а проста жінка. Вона збирала гроші все своє життя і пообіцяла продати свиню, щоб пожертвувати більше грошей.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"Вона сказала, ви знаєте, у мене важко хвора дочка, вона інвалід, у неї ДЦП. Я дуже люблю свою дівчинку. У мене це остання надія. Я хочу, щоб вона була сильною", – заявила жінка.

Як з'ясувалося, вона цілодобово дивилася канал "Відродження". Вона перевела на рахунок все до копійки.

"Йшов час, дівчинка не зцілилася. Вона зрозуміла, що на ці гроші її просто розвели. І вона для того, щоб ця дівчинка не мучилася, втопила її просто у ванній. Своє дитя вона сама втопила", – розповіла касир.

У результаті, жінка розповіла про подію в поліцію. Сестра благала духовний центр повернути гроші. Але 54 тисяч вже розчинилися в касі духовного центру. Ольга розповіла, що гроші прихожан йшли за оренду телеканалу, радіо, а також на рекламу, дорогі готелі та елітні авто.

"Ми бачили, коли люди дійсно валізами, сумками несли гроші. Ми ці долари мацали, нюхали", - розповіла жінка.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", засновник і лідер ДЦ "Відродження", пастор Володимир Мунтян 14 січня, провів Крусейд з молитвою за зцілення від важких хвороб у Берліні. Це був перший подібний захід в столиці Німеччини.