У Дніпрі в жахливих умовах мати залишила без нагляду п'ятьох дітей.

Як повідомляє прес-служба міської поліції, 15 грудня в поліцію зателефонувала жінка і повідомила, що хтось намагається потрапити до неї в будинок. Копи, які приїхали на виклик затримали чотирьох невідомих. Однак вони розповіли, що в будинку живе дівчина, яка звинувачується в крадіжках. Крім того, за їхніми словами, в будинку тримають п'ятьох дітей.

Копи з дозволу 58-річної жінки зайшли до будинку і побачили жахливу картину: в будинку в жахливих умовах перебували п'ятеро дітей: чотири хлопчики і іх11-місячна сестра. Старшому хлопчикові 11 років.

Поліцейським він розповів, що їх мама вийшла в магазин і до сих пір не повернулася. Вони були брудні й голодні. Поліцейські викликали медиків, які забрали немовля до лікарні. Решта дітей залишилися під контролем поліції і представника ювенальної превенції.

28-річна мати на момент появи поліції так і не прийшла.

Мати про забутих дітей

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в столиці Голосіївський районний суд продовжив на 60 діб арешт Владиславі Трохимчук, яка в грудні минулого року залишила одних в квартирі двох маленьких дітей і не з'являлася 11 днів. В результаті однорічний хлопчик помер від голоду, а дворічна дівчинка потрапила в лікарню у вкрай важкому стані.