Чергова подачка українцям: Кабмін надумав підвищити мінімалку

поділитись
Українцям планують збільшити мінімальну зарплату, але за певних умов

У Кабміні знову наобіцяли українцям золоті гори. Уряд запропонував підняти розмір мінімальної заробітної плати.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає Politeka. Розмір мінімальної зарплати хочуть підняти з 3200 до 3764 гривень. Суму збільшать лише після того, як Верховна Рада проголосує за законопроекти про пенсійну реформу.

Міністр заявив, що в уряді мають намір "перестати грати з коефіцієнтом" і планують повернуться до єдиного принципу - підвищення зарплати.

"Тільки це дає можливість людям праці жити краще, так і отримувати додаткові кошти без штучних коефіцієнтів для підвищення пенсій, і перший крок після того, як ми проголосуємо за реформу - це підвищення базового розміру заробітної плати до 3764 гривень у цьому році", - обнадіяв міністр.

Кабмін раніше піднімав мінімальну зарплату українцям до 3 тисяч гривень. Людям обіцяли зростання їх добробуту та рівня життя. Але в підсумку населення обіцяного не отримало, а лише тільки стрімке зростання цін на продукти і комунальні послуги.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, міністр соціальної політики Андрій Рева, який говорив про надмірні апетити українців, отримав солідну надбавку до зарплати.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
кабмін, андрій рева, мінімальна зарплата, доходи українців
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Журнал "Фокус" оприлюднив рейтинг 100 найбагатших людей України
0
0
00:58 22.04.2018
Відомий історик розкрив всі карти
0
0
00:47 22.04.2018
У Києві затримали важливу "шишку" з Міноборони
0
0
21:56 21.04.2018