Весілля сина генерального прокурора України Юрія Луценка пройшло в фешенебельному ресторані, який належить російському ресторанному холдингу Bulldozer Group.

Як стало відомо журналістам програми "Схеми", неофіційна частина весілля сина генпрокурора пройшла в ресторанному комплексі Queen Countr Club. Виявилося, що саме цей ресторан належить російському холдингу.

Судячи з офіційної інформації, Bulldozer Group має ресторани в Росії, Україні, Казахстані, Китаї і ОАЕ. Головою холдингу є російський бізнесмен Олександр Орлов. На пострадянському просторі він є однією з головних фігур в ресторанному бізнесі.

Популярні новини зараз
Більше не перепливають Тису: ухилянти змінили тактику втечі за кордон Подорожчання на понад 20%: зростуть витрати на комуналку Пенсіонерам потрібен новий документ: закликають не тягнути з оформленням Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в соцмережах продовжують обговорювати весілля старшого сина генерального прокурора України Юрія Луценка, Олександра, на якій побували Порошенко, Гройсман, Турчинов, Аваков, Яценюк і ще половина Верховної Ради.