Українські бійці 6 жовтня ліквідували на Донбасі чергового російського найманця Казьміна Володимира. Загибель терориста підтвердили його поплічники.

"Іхтамнєт" був родом з Воронежа. На момент загибелі йому виповнилось 27 років. У складі підрозділу російських окупантів він був розвідником, повідомив сайт "Публічні люди".

На Донбасі терорист не перший рік. З'ясувалося, що російський найманець брав участь в штурмі Дебальцеве взимку 2015 року.

Його фотографії зі зброєю в руках у компанії бойовиків регулярно з'являлись в соцмережах.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 17 квітня: четвер вибору, несподіванок і внутрішніх суперечностей ТЦК не питатиме: після отримання повістки чоловікам не залишать вибору Не красти хоча б на третину та прибрати "мертві душі": експерт пояснив, як не підвищувати тарифи у Києві Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Донбасі ліквідували російського найманця, який був вихідцем з Узбекистану