Українцям необхідно кардинально відмовитися від радянської спадщини. Необхідно "бити морду" і "плювати в очі" тим, хто апелює до минулого.

Про це повідомив поет, публіцист і перекладач Андрій Бондар, який є чоловіком Софії Андрухович, в Facebook. Він згадав і про маніпуляторів, які постійно повертаються до теми СРСР.

Поет розповів, що для нього зникає особистість людини, яка постійно апелює до фраз "це все вам дав Радянський Союз". Він додав, що три покоління його родичів загинули у війнах і в колгоспах, а інші померли від голоду й стояли по дві зміни на заводах.

"Те ж стосується, втім, всіх людей, які експлуатують чужі заслуги або славу минулого для того, щоб довести вам щось в сьогоденні. Апеляція до минулого - це в 99% зведення будь-яких розмов на будь-які теми в сферу нез'ясованого та ірраціонального. І чим глибше в минуле, тим більше брехня. Почуєте про славних козаків - плюйте в очі, про Київську Русь - бийте в морду ", - заявив Бондар.

Популярні новини зараз

Синоптик попередила про наближення навіженої негоди - "Не опирайтеся!"

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Пост поета викликав бурхливу реакцію у користувачів соцмереж. Вони погодилися з його думкою і додали, що радянська влада не давала, а "лише забирала".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, мешканці анексованого Криму залишилися без улюблених майданчиків в соцмережах, де їх активно обробляли кремлівські пропагандисти.