Жінки думають, що чоловікам найбільше подобаються "ідеальні" гламурні ляльки Барбі у мереживних панчохах. Проте психологи стверджують – сильну половину людства приваблюють зовсім інші речі.

Журнал Elle представив топ-5 неочікуваних атрибутів жінки, які чоловіки вважають сексуальними.

Природність

Чоловіки цінують природну невимушену красу, тому не варто прокидатися раніше за нього і потайки замальовувати синці під очима. Для вашого бойфренда ви спокуслива навіть у халаті, без макіяжа та з розпатланим волоссям. Головне – бути впевненою у собі.

Популярні новини зараз

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Melovin після поцілунку з хлопцем знайшов собі споріднену душу: "Можна якщо обережно, ми - лихачі"

Лоліта Мілявська показала рідкісні кадри з донькою, яку залишила в Україні: "Мовчання - золото"

Показати ще

Сліди від засмаги

Жінки весь час намагаються добитися ідеально рівної засмаги, а от чоловікам подобаються білі смужки на тілі. Адже на тлі засмаглих ділянок шкіри вони виглядають ще більш оголеними, тому їх дуже хочеться торкнутись.

Окуляри

У школі вас дражнили за окуляри, тому ви відчуваєте себе невпевнено, одягаючи їх? Не варто хвилюватися! Дорослим чоловікам цей аксесуар дуже подобається.

Гнів

Як часто вам казали, що ви прекрасна, коли гніваєтесь? Вірно, це дуже приваблива риса, яка свідчить про впевненість у собі та готовність відстоювати свої інтереси. А ще вважається, що найкращий секс буває тільки після сварки.

Гарний апетит

Чоловікам не подобаються жінки, які весь час сидять на дієтах, їдять лише салатики і постійно скаржаться, що не влазять у джинси. Гарний апетит у сильної половини людства асоціюється з витривалістю в ліжку.

Дізнайтесь, як стати більш привабливою

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", чоловіки зізналися, що їх відштовхує у жінках.