В Україні швидкими темпами зростає "чорний" ринок зброї, хоча правоохоронці весь час звітують про потужну боротьбу з цим явищем.

Про це повідомив керівник Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін в ефірі програми DIDKOVSKY ON, за якою можна постійно слідкувати на Facebook сторінці інформаційного порталу "Знай.ua". Він зазначив, що у 2007 році на ринку нелегальної зброї нараховувалось 3,1 мільйона одиниць.

За десять років, за словами Учайкіна, цей показник сягнув позначки у 5 мільйонів. Стрімке зростання пов'язане з тим, що протягом останнього часу в Україні фіксували багато випадків викрадення озброєння. Чималу роль відіграв й конфлікт на Донбасі, звідки також збільшився потік нелегальних "стволів".

Учайкін вказав, що особливо безглуздими виглядають спроби правоохоронців покращити нинішню ситуацію за допомогою місячників здачі. Ці заходи, за його словами, взагалі неефективні, адже ніхто в підсумку так нічого й не приносить.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

В той же час МВС просять 11 мільярдів гривень із державного бюджету на боротьбу з незаконним обігом зброї, яка виражається лише у профілактичних заходах та розмовах про її небезпеку для життя.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, столичні правоохоронці виявили склад зброї в одному з гаражів.