Ватажки терористів продовжують говорити про процвітання "республік", а розплачуватися за їх дурні ідеї повинні жителі окупованого Донбасу. Люди стверджують, що ситуація в регіоні стає з кожним днем ​​все сумніше.

Про це повідомив блогер Олександр Верум. Жителі скаржаться, що ватажок "ДНР" Олександр Захарченко негласно заборонив місцевим підприємцям закривати свій бізнес. Через це люди вимушені платити "податки в бюджет молодої республіки", незважаючи на те, що вони абсолютно не отримують доходи.

Блогер як приклад розповів історію одного з підприємців в окупованому Донецьку. З початком війни бойовики розграбували всі великі магазини, продавців поменше стали "кришувати" представники російського криміналітету. Незабаром російські постачальники продуктів харчування налагодили зв'язки з місцевими "лідерами" і підім'яли ринок під себе. В результаті дрібному підприємцю довелося закрити свою справу.

Він вирішив закрити бізнес і заніс документи в податкову, де йому сказали чекати рішення. Але через півроку підприємець дізнався, що йому нарахували 10 тисяч рублів "податку" за час простою. За несплату пригрозили конфіскувати майно. Пізніше з'ясувалося, що таку "схему" провертають з бізнесменами, щоб не падали "податкові надходження".

Популярні новини зараз

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

З липня, за словами блогера, Донецьком ходять чутки про виплату в наступному місяці тільки половини пенсій і зарплат, оскільки "гроші в бюджеті скінчилися".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, бойовики раптово розчарувалися в пропагандистських міфах Кремля.