Поповнення поліцейського автопарку новими патрульними машинами Міністерство внутрішніх справ перетворило в світлове шоу.

Відео незвичайного дійства розмістили в Facebook. Поліцію укомплектували новим японськими кросоверами Mitsubishi Outlander PHEV з екологічними гібридними двигунами.

Їх урочисто передали українським патрульним в центрі Києва. Автомобілі Україна отримала від Японії в рамках Кіотського протоколу.

До роботи! 🚔👮🏻‍♀️👮🏻 635 автомобілів з екологічними двигунами Mitsubishi Outlander PHEV передані сьогодні японською стороною Україні в рамках Кіотського протоколу, будуть направлені у регіональні підрозділи поліції. Їх розподілять між регіональними органами поліції для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, підрозділів превенції та вибухотехніків. #новини #поліція #МВС

Posted by МВС України on Thursday, 25 May 2017

Всього поліцейський автопарк поповнили 635 японських кросоверів. Авто нестимуть службу не тільки в Києві. Частина машин відправиться в регіональні підрозділи поліції.

Їх розподілять між регіональними органами поліції для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, підрозділів превенції і вибухотехніків.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, нещодавно в поліції з'явився на службі вертоліт, який орендували на час проведення пісенного конкурсу Євробачення 2017 Києві. Відомству довелося значно витратиться за тимчасове використання нової техніки.